中原5号線, Nakahara Ward, Kawasaki, Kanagawa Prefecture 211-0065, Japan
¥328,000 / month
43戸
43戸
Property type
apartment
Rooms
1
Size
65 m²
Price
¥328,000
Price per m²
¥5046
The listing is located at 中原5号線, Nakahara Ward, Kawasaki, Kanagawa Prefecture 211-0065, Japan
Loading map