松が丘橋, Matsugaoka 2-chome, Mito, Ibaraki Prefecture 310-0045, Japan
¥40,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
32 m²
Price
¥40,000
Price per m²
¥1250
The listing is located at 松が丘橋, Matsugaoka 2-chome, Mito, Ibaraki Prefecture 310-0045, Japan
Loading map