Listed 6 days ago
Wakabayashi Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 984-0821, Japan
¥35,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
22 m²
Price
¥35,000
Price per m²
¥1591
The listing is located at Wakabayashi Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 984-0821, Japan
Loading map