Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 981-0952, Japan
¥52,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
36 m²
Price
¥52,000
Price per m²
¥1444
The listing is located at Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 981-0952, Japan
Loading map