Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 981-0907, Japan
¥47,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
32 m²
Price
¥47,000
Price per m²
¥1469
The listing is located at Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 981-0907, Japan
Loading map