Uematsu 4-chome, Natori, Miyagi Prefecture 981-1226, Japan
¥57,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
54 m²
Price
¥57,000
Price per m²
¥1056
The listing is located at Uematsu 4-chome, Natori, Miyagi Prefecture 981-1226, Japan
Loading map