unnamed road, Funabashi 4, Setagaya, 156-0055, Japan
¥105,000 / month
17戸
17戸
Property type
apartment
Rooms
1
Size
41 m²
Price
¥105,000
Price per m²
¥2561
The listing is located at unnamed road, Funabashi 4, Setagaya, 156-0055, Japan
Loading map