Listed 2 days ago
Maeda, Ibaraki, Ibaraki Prefecture 311-3116, Japan
¥50,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
58 m²
Price
¥50,000
Price per m²
¥862
The listing is located at Maeda, Ibaraki, Ibaraki Prefecture 311-3116, Japan
Loading map