Mito-Katsuta-Nakaminato Line, 大字枝川, Hitachinaka, Ibaraki Prefecture 310-0004, Japan
¥50,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
55 m²
Price
¥50,000
Price per m²
¥909
The listing is located at Mito-Katsuta-Nakaminato Line, 大字枝川, Hitachinaka, Ibaraki Prefecture 310-0004, Japan
Loading map