Listed 2 days ago
長岡(イオンタウン前), Shiogasaki-Ibaraki Line, 大字長岡, Ibaraki, Ibaraki Prefecture 311-3116, Japan
¥30,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
40 m²
Price
¥30,000
Price per m²
¥750
The listing is located at 長岡(イオンタウン前), Shiogasaki-Ibaraki Line, 大字長岡, Ibaraki, Ibaraki Prefecture 311-3116, Japan
Loading map