unnamed road, Naka Kasai 5, Edogawa, 134-0083, Japan
¥285,000 / month
-
-
Property type
apartment
Rooms
1
Size
74 m²
Price
¥285,000
Price per m²
¥3851
The listing is located at unnamed road, Naka Kasai 5, Edogawa, 134-0083, Japan
Loading map