長岡(イオンタウン前), Shiogasaki-Ibaraki Line, Ibaraki, Ibaraki Prefecture 311-3116, Japan
¥70,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
59 m²
Price
¥70,000
Price per m²
¥1186
The listing is located at 長岡(イオンタウン前), Shiogasaki-Ibaraki Line, Ibaraki, Ibaraki Prefecture 311-3116, Japan
Loading map