Gakuennomori, Tsuchiura-Sakai Line, Gakuennomori 3-chome, Tsukuba, Ibaraki Prefecture 305-0814, Japan
¥70,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
54 m²
Price
¥70,000
Price per m²
¥1296
The listing is located at Gakuennomori, Tsuchiura-Sakai Line, Gakuennomori 3-chome, Tsukuba, Ibaraki Prefecture 305-0814, Japan
Loading map