Moto-Hongo-dori, Honcho 1, Nakano, 164-8622, Japan
¥153,000 / month
-
-
Property type
apartment
Rooms
1
Size
25 m²
Price
¥153,000
Price per m²
¥6120
The listing is located at Moto-Hongo-dori, Honcho 1, Nakano, 164-8622, Japan
Loading map