1, Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 981-0902, Japan
¥85,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
63 m²
Price
¥85,000
Price per m²
¥1349
The listing is located at 1, Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 981-0902, Japan
Loading map