Listed today
緑三丁目, Honjo, Saitama Prefecture 367-0042, Japan
¥59,074 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
2
Size
49 m²
Price
¥59,074
Price per m²
¥1206
The listing is located at 緑三丁目, Honjo, Saitama Prefecture 367-0042, Japan
Loading map