Listed today
Uehara 1-chome, Nishihara, Okinawa Prefecture 903-0125, Japan
¥67,910 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
51 m²
Price
¥67,910
Price per m²
¥1332
The listing is located at Uehara 1-chome, Nishihara, Okinawa Prefecture 903-0125, Japan
Loading map