Listed today
Nakamura Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 453-0068, Japan
¥66,260 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
38 m²
Price
¥66,260
Price per m²
¥1744
The listing is located at Nakamura Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 453-0068, Japan
Loading map