Listed today
Hirohataku-Takahamacho 2-chome, Himeji, Hyogo Prefecture 671-1152, Japan
¥61,074 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
2
Size
49 m²
Price
¥61,074
Price per m²
¥1246
The listing is located at Hirohataku-Takahamacho 2-chome, Himeji, Hyogo Prefecture 671-1152, Japan
Loading map