Listed today
飯原町, Kawaguchi, Saitama Prefecture 332-0025, Japan
¥130,800 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
58 m²
Price
¥130,800
Price per m²
¥2255
The listing is located at 飯原町, Kawaguchi, Saitama Prefecture 332-0025, Japan
Loading map