Listed today
野火止四丁目, Niiza, Saitama Prefecture 352-0011, Japan
¥64,000 / month
Please also visit our homepage to see more options.
Please also visit our homepage to see more options.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
35 m²
Price
¥64,000
Price per m²
¥1829
The listing is located at 野火止四丁目, Niiza, Saitama Prefecture 352-0011, Japan
Loading map