Listed today
西船五丁目, Funabashi, Chiba Prefecture 273-8501, Japan
¥98,980 / month
Internet and CATV require separate contracts (paid).
Internet and CATV require separate contracts (paid).
Property type
apartment
Rooms
2
Size
40 m²
Price
¥98,980
Price per m²
¥2475
The listing is located at 西船五丁目, Funabashi, Chiba Prefecture 273-8501, Japan
Loading map