Listed today
緑町五丁目, Kasukabe, Saitama Prefecture 344-0032, Japan
¥75,574 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
2
Size
49 m²
Price
¥75,574
Price per m²
¥1542
The listing is located at 緑町五丁目, Kasukabe, Saitama Prefecture 344-0032, Japan
Loading map