Listed today
Kitayana, Hadano, Kanagawa Prefecture 257-0006, Japan
¥70,074 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
2
Size
49 m²
Price
¥70,074
Price per m²
¥1430
The listing is located at Kitayana, Hadano, Kanagawa Prefecture 257-0006, Japan
Loading map