Listed today
Fuseishicho, Takamatsu, Kagawa Prefecture 761-8071, Japan
¥51,574 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
2
Size
49 m²
Price
¥51,574
Price per m²
¥1053
The listing is located at Fuseishicho, Takamatsu, Kagawa Prefecture 761-8071, Japan
Loading map