Listed today
Kitacho, Takamatsu, Kagawa Prefecture 760-0080, Japan
¥46,574 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
2
Size
49 m²
Price
¥46,574
Price per m²
¥950
The listing is located at Kitacho, Takamatsu, Kagawa Prefecture 760-0080, Japan
Loading map