Listed today
Nakamura Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 453-0036, Japan
¥72,050 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
2
Size
40 m²
Price
¥72,050
Price per m²
¥1801
The listing is located at Nakamura Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 453-0036, Japan
Loading map