Listed today
新座三丁目, Niiza, Saitama Prefecture 353-0005, Japan
¥66,000 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
2
Size
41 m²
Price
¥66,000
Price per m²
¥1610
The listing is located at 新座三丁目, Niiza, Saitama Prefecture 353-0005, Japan
Loading map