Listed today
Oyabe 5-chome, Yokosuka, Kanagawa Prefecture 238-8550, Japan
¥70,074 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
2
Size
40 m²
Price
¥70,074
Price per m²
¥1752
The listing is located at Oyabe 5-chome, Yokosuka, Kanagawa Prefecture 238-8550, Japan
Loading map