Listed today
喜久庵, Kyōmachi-dōri Street, Kawasaki Ward, Kawasaki, Kanagawa Prefecture 210-0000, Japan
¥108,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
38 m²
Price
¥108,000
Price per m²
¥2842
The listing is located at 喜久庵, Kyōmachi-dōri Street, Kawasaki Ward, Kawasaki, Kanagawa Prefecture 210-0000, Japan
Loading map