Listed today
Meito Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 463-0034, Japan
¥64,074 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
2
Size
39 m²
Price
¥64,074
Price per m²
¥1643
The listing is located at Meito Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 463-0034, Japan
Loading map