Listed today
湊新田一丁目, Ichikawa, Chiba Prefecture 272-0132, Japan
¥73,000 / month
Please also visit our homepage to see more options.
Please also visit our homepage to see more options.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
39 m²
Price
¥73,000
Price per m²
¥1872
The listing is located at 湊新田一丁目, Ichikawa, Chiba Prefecture 272-0132, Japan
Loading map