Listed today
ボンゴ通り, Minami Ward, Sagamihara, Kanagawa Prefecture 252-0312, Japan
¥97,574 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
2
Size
48 m²
Price
¥97,574
Price per m²
¥2033
The listing is located at ボンゴ通り, Minami Ward, Sagamihara, Kanagawa Prefecture 252-0312, Japan
Loading map