Listed today
熊本高森線, Nishi Ward, Kumamoto, Kumamoto Prefecture 860-8601, Japan
¥68,574 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
2
Size
49 m²
Price
¥68,574
Price per m²
¥1399
The listing is located at 熊本高森線, Nishi Ward, Kumamoto, Kumamoto Prefecture 860-8601, Japan
Loading map