亘理村田蔵王線, Tsukinoki-ekinishi 2-chome, Shibara, Miyagi Prefecture 989-1758, Japan
¥42,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
45 m²
Price
¥42,000
Price per m²
¥933
The listing is located at 亘理村田蔵王線, Tsukinoki-ekinishi 2-chome, Shibara, Miyagi Prefecture 989-1758, Japan
Loading map