Tedorimachi, Hakusan, Ishikawa Prefecture 929-0203, Japan
¥42,500 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
50 m²
Price
¥42,500
Price per m²
¥850
The listing is located at Tedorimachi, Hakusan, Ishikawa Prefecture 929-0203, Japan
Loading map