Listed 4 days ago
諸江町中丁, Kanazawa, Ishikawa Prefecture 920-0017, Japan
¥51,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
48 m²
Price
¥51,000
Price per m²
¥1063
The listing is located at 諸江町中丁, Kanazawa, Ishikawa Prefecture 920-0017, Japan
Loading map