青空保育園, 境木島大間々線, 東小保方町, Isesaki, Gunma Prefecture 379-2231, Japan
¥46,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
46 m²
Price
¥46,000
Price per m²
¥1000
The listing is located at 青空保育園, 境木島大間々線, 東小保方町, Isesaki, Gunma Prefecture 379-2231, Japan
Loading map