諸江町中丁, Kanazawa, Ishikawa Prefecture 920-0017, Japan
¥61,500 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
51 m²
Price
¥61,500
Price per m²
¥1206
The listing is located at 諸江町中丁, Kanazawa, Ishikawa Prefecture 920-0017, Japan
Loading map