Eneos, 山形山辺線, Nishita 2-chome, Yamagata, Yamagata Prefecture 990-0823, Japan
¥390,000 / month
高性能エアコン付★
高性能エアコン付★
Property type
apartment
Rooms
2
Size
45 m²
Price
¥390,000
Price per m²
¥8667
The listing is located at Eneos, 山形山辺線, Nishita 2-chome, Yamagata, Yamagata Prefecture 990-0823, Japan
Loading map