Listed yesterday
みなみ町, Kanuma, Tochigi Prefecture 322-0028, Japan
¥26,600 / month
Located near an elementary school and high school
Located near an elementary school and high school
Property type
apartment
Rooms
2
Size
33 m²
Price
¥26,600
Price per m²
¥806
The listing is located at みなみ町, Kanuma, Tochigi Prefecture 322-0028, Japan
Loading map