Listed today
大坪町一丁目, Hekinan, Aichi Prefecture 444-1299, Japan
¥40,200 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
33 m²
Price
¥40,200
Price per m²
¥1218
The listing is located at 大坪町一丁目, Hekinan, Aichi Prefecture 444-1299, Japan
Loading map