Listed today
Fukuji, Taishi, Hyogo Prefecture 671-1543, Japan
¥40,900 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
33 m²
Price
¥40,900
Price per m²
¥1239
The listing is located at Fukuji, Taishi, Hyogo Prefecture 671-1543, Japan
Loading map