Gonosecho, Nishiwaki, Hyogo Prefecture 677-0017, Japan
¥36,200 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
33 m²
Price
¥36,200
Price per m²
¥1097
The listing is located at Gonosecho, Nishiwaki, Hyogo Prefecture 677-0017, Japan
Loading map