Listed today
Akebono 1-chome, Yamagata, Yamagata Prefecture 990-2163, Japan
¥37,300 / month
Excellent exposure to sunlight!
Excellent exposure to sunlight!
Property type
apartment
Rooms
2
Size
33 m²
Price
¥37,300
Price per m²
¥1130
The listing is located at Akebono 1-chome, Yamagata, Yamagata Prefecture 990-2163, Japan
Loading map