Listed today
Hirokouji Dori Avenue, Chikusa Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 464-0035, Japan
¥54,230 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
31 m²
Price
¥54,230
Price per m²
¥1749
The listing is located at Hirokouji Dori Avenue, Chikusa Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 464-0035, Japan
Loading map