Listed yesterday
塔野地西二丁目, Inuyama, Aichi Prefecture 484-0092, Japan
¥31,400 / month
Conveninet access to transport, located near a national highway.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
28 m²
Price
¥31,400
Price per m²
¥1121
The listing is located at 塔野地西二丁目, Inuyama, Aichi Prefecture 484-0092, Japan
Loading map