Listed today
鬼高二丁目, Ichikawa, Chiba Prefecture 272-0015, Japan
¥71,000 / month
Please also visit our homepage to see more options.
Please also visit our homepage to see more options.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
36 m²
Price
¥71,000
Price per m²
¥1972
The listing is located at 鬼高二丁目, Ichikawa, Chiba Prefecture 272-0015, Japan
Loading map