Listed today
Kojima-Hiedacho, Kurashiki, Okayama Prefecture 711-0937, Japan
¥24,500 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
33 m²
Price
¥24,500
Price per m²
¥742
The listing is located at Kojima-Hiedacho, Kurashiki, Okayama Prefecture 711-0937, Japan
Loading map