Listed today
問屋町筋, Chūō Ward, Osaka, Osaka Prefecture 542-0082, Japan
¥202,200 / month
★ Designer Mansion ! ★ ⚡Super Central but quiet⚡
★ Designer Mansion ! ★ ⚡Super Central but quiet⚡
Property type
apartment
Rooms
2
Size
52 m²
Price
¥202,200
Price per m²
¥3888
The listing is located at 問屋町筋, Chūō Ward, Osaka, Osaka Prefecture 542-0082, Japan
Loading map